Представники компанії «Aptiv PLC»зустрілися з Вельбівцем щодо можливості розміщення виробництва в Черкасах

Як інформують у Черкаській ОДА, представники міжнародної компанії «Aptiv PLC» зустрілись з очільником області Олександром Вельбівцем для того, щоб обговорити створення нового виробництва. Запустити яке вони планують на початку 2020 року в місті Черкаси на базі ДП «Автоскладальний завод № 2 «Богдан».
Представники компанії «Aptiv PLC»зустрілися з Вельбівцем щодо можливості розміщення виробництва в Черкасах

Як розповів Луіс Фігьюредо, директор з питань розвитку виробництва компанії в Європі, Центральній Азії та Африці, вона є глобальною компанією з автозапчастин, заснованою в Бейлівік Джерсі та зі штаб-квартирою в Дубліні. Основною спеціалізацією якої є електричні системи автомобілів, включаючи конектори, кабельні системи і електронні центри та гібридні системи розподілу високої напруги і безпеки, а також автомобільна електроніка та системи безпеки, включно з усім програмним сенсорні системи, обчислювальні платформи, інформаційно-розважальні системи та системи зв’язку і тому подібне.

Aptiv PLC є партнером таких автомобільних марок як ŠKODA, Volkswagen, BMW, Renaut, Fiat, Porshe, Audi. Вона успішно розвиває свої виробництва і в Україні. Так, у Івано-Франківську, Чернівцях та Вінниці уже працюють їх виробництва.

У ході зустрічі Олександр Вельбівець наголосив, що Черкащина є сприятливим регіоном для подібних інвестицій і висловив готовність сприяти створенню даного виробництва у нашому місті.

– Черкащина має дуже привабливий інвестиційний клімат. Хоч ми і наймолодша область із населенням всього 1,2 мільйони, це не заважає нам бути місцем нових можливостей та одним із сучасних центрів розвитку країни. Сьогодні ми відкриті до взаємовигідної співпраці з інвесторами. Підтвердженням цьому є те, що в області працюють близько 240 підприємств з іноземними інвестиціями з 47 країн світу, – наголосив голова Черкаської облдержадміністрації. – Ваше підприємство створить велику кількість робочих місць, а це основне. На сьогодні у нас в регіоні 18 тисяч лише офіційно зареєстрованих безробітних. Крім того на зустрічі присутні керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, випускники яких також зацікавлені у працевлаштуванні саме за їх спеціальністю. Тому я запевняю, що ми маємо серозний кадровий потенціал, щоб зацікавити вас розвивати власний бізнес сама у нашому регіоні.

Олександр Вельбівець зауважив, що в області є велика кількість також і спеціалістів, які забезпечать роботу виробництва.
23.05.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter