У квітні жителі Черкаської області купили 150 нових автомобілів на $5 млн

Минулого місяця у Черкасах та області зареєстрували 150 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $31 тис.

Сума покупок у регіоні минулого місяця склала $5 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Toyota. Черкащани витратили на 23 автомобілі цієї марки суму $1 млн. Також популярними були Kia і Renault, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.
У квітні жителі Черкаської області купили 150 нових автомобілів на $5 млн

Серед компактних авто найчастіше купували Hyundai i10, у B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Fiat Tipo. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримали Skoda Superb Combi і Mazda 6. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage, який став бестселером усіх класів.

Загалом, минулого місяця в Україні зареєстрували майже 7 тис нових авто. Серед них були Porsche 911, Aston Martin DBS, BMW X7 і Rolls-Royce Cullinan. Загальна сума витрат на покупку нових автомобілів склала $200 млн. Найбільше авто купили кияни. В столиці за місяць придбали майже 3 тисячі авто на суму $84 млн.
Нагадаємо, у першому кварталі 2019 року в Черкасах та області зареєстрували 410 нових автомобілів на суму $11 млн.
15.05.2019 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter