З початку 2019 року на Черкащині вже видано 351 "теплий кредит" на 11,7 млн. грн.

З початку 2019 року на Черкащині вже видано 351 "теплий кредит" на 11,7 млн. грн. Цьогоріч упродовж січня-квітня жителям Черкащини, зокрема й об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, видали 351 кредит на проведення енергоощадних заходів та заміну газових котлів. Як інформують у Черкаській ОДА, загальна сума сягає 11,7 млн грн. Про це розповів перший заступник очільника області Тарас Висоцький. Каже: в області продовжують заохочувати населення до енергоощадності.

– Маємо на сьогодні більше трьох сотень виданих цьогоріч «теплих кредитів». Позичальники ж області вже на цей період року одержали 55,1 тис. грн компенсації частки відсоткової ставки по кредитах на заходи з енергозбереження, – зазначив перший заступник. – До речі, на виконання заходів діючої нині в регіоні Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв, в межах якої і надають фінансову підтримку черкащанам, передбачили 400 тис. грн з обласного бюджету, а з місцевих – понад 3,5 млн грн.

Нагадаємо, Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області діятиме до 2020 року – задля стимулювання населення, а також ОСББ, ЖБК, до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини відсоткової ставки по кредитах, залучених на придбання обладнання та матеріалів.

Зауважимо, такі кредити видають в регіоні АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк та АБ Приватбанк.
06.05.2019 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter