САД у Черкаській області замовила ПП «Полтавабудцентр» ремонт фрагменту траси "Київ-Одеса" за 101,31 млн. грн.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області 4 квітня за результатами тендеру замовив ПП «Полтавабудцентр» ремонт фрагменту дороги Київ-Одеса, що пролягає Черкащиною, на 101,31 млн грн. Як інформують Наші Гроші, про це пише «18 000».

Фірма виконає поточний дрібний ремонт дороги М-05 Київ-Одеса км 143+028 – км 237+108.

Згідно з договором, роботи мають бути виконані до кінця цього року. Підрядник гарантує експлуатацію дорожнього покриття терміном на 1 рік, дорожню розмітку – на півроку.

Техзавданням передбачено фрезерування глибиною 5 см, влаштування вирівнювального шару та планування узбіч. У кошторис підприємство закладає вартість асфальту тип Б, марка 1 у 2,23 тис грн. за тонну. Асфальт буде доставлено з Миколаївської області.

Єдиним конкурентом на аукціоні в полтавчан було уманське ТОВ «ШРБУ-48», ще дві фірми замовник не допустив до аукціону. Документи одеситів «Автомагістраль-Південь» та «Ростдорстрой» були завернуті через невідповідність кваліфікаційним критеріям. У ході аукціону «Полтавабудцентр» подав дешевшу пропозицію за конкурента.

«Полтавабудцентр» прописане в Полтаві і має статутний капітал 0 грн. Єдиним бенефіціаром підприємства є Славік Асланян, в будинку якого і зареєстрована фірма. Директор – Гарник Петросян.

Фактичним керівником цього підприємства є одеський бізнесмен Араік Амірханян. Його розшукувала поліція із березня 2017 р. як особу, що переховується від слідства. 1 квітня Амірханяна затримали, коли він увірвався до приміщення Одеської САД із «тітушками».

Це підприємство масово оскаржує через АМКУ дорожні тендери по всій країні. Зокрема, за останні два роки «Полтавабудцентр» оскаржив тендерів на майже 24 млрд грн.

Загалом із 2016 року замовники зі всієї країни підписали з цим підприємством півсотні угод на більш ніж 2 млрд грн. Підприємство неодноразово звинувачували в неякісному виконанні робіт, торік СБУ обшукала його офіс. Цього року участь в тендері від Служби автомобільних доріг Черкаської області стала для «Полтавабудцентр» дебютною в регіоні.
26.04.2019 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter