У Черкаській міськраді представили проект місцевих податків і зборів на 2020 рік

Як інформують у міськраді Черкас, 25 квітня у залі засідань міськвиконкому відбулась консультація з представниками місцевого бізнесу щодо проектів рішень Черкаської міської ради «Про місцеві податки і збори на території міста Черкаси». Зазначені нововведення за умов ухвалення депутатами на сесії міської ради, набудуть чистості з 1 січня 2020 року.

Відкориговані розміри ставок місцевих податків і зборів, згідно з вимогами законодавства, слід затвердити за шість місяців до початку нового бюджетного року. Така необхідність викликана змінами в Податковому кодексі України та в державному бюджеті.
У Черкаській міськраді представили проект місцевих податків і зборів на 2020 рік

Про це розповіла в. о. директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко, презентувавши присутнім пропоновані зміни, передбачені у проекті рішення «Про місцеві податки та збори на території міста Черкаси».

За словами Тетяни Іванівни, нині триває обговорення цього документі і міська влада приймає усі пропозиції та рекомендації, які будуть в обов’язковому порядку долучені до вказаного проекту та подані на розгляд депутатам міської ради. Оскільки саме вони у кінцевому варіанті ухвалюватимуть рішення.

– До 3 червня триватиме регуляторна процедура, збиратимуться усі зауваження та пропозиції. Після розгляду у депутатських комісіях – проект виноситиметься на затвердження сесії міської ради. Тож у представників місцевого бізнесу є місяць, аби подати до департаменту фінансової політики Черкаської міської ради свої думки та рекомендації до вказаного документу, – наголосила Тетяна Іванівна.
26.04.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter