Понад 27 тисяч ветеранів війни Черкаської області отримали грошову допомогу до 9 травня

Понад 27 тисяч ветеранів війни Черкаської області отримали грошову допомогу до 9 травня На Черкащині вже більше 27 тисячам ветеранів та постраждалих внаслідок нацистських переслідувань перерахували грошову допомогу до 5 травня. Про це повідомляє директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. Загальна сума виплат, за його словами, на сьогодні сягає 38,5 млн грн.

Нагадаємо, згідно з постановою Черкащині передбачили майже 50 млн грн такої щорічної фінансової допомоги для майже 36 тисяч одержувачів.

– Для виплати допомоги ветеранам силових структур, які не є пенсіонерами, налагоджений зв’язок із відповідними організаціями, – розповідає Руслан Чикало. – За поданими документами проводять підготовчу роботу, особливість якої полягає в тому, що для окремої категорії осіб, зокрема, воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО працездатного віку, обов’язковою умовою є особисте звернення. Списки учасників бойових дій, які не є пенсіонерами, ще надходять від військових комісаріатів та органів соціального захисту. Очікувана їхня чисельність становить близько 12 тис. осіб.
19.04.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter