Досвід Черкас щодо 50-відсоткових доплат тренерам дитячо-юнацьких спортшкіл визнано передовим в Україні

Досвід Черкас щодо 50-відсоткових доплат тренерам дитячо-юнацьких спортшкіл визнано передовим в Україні Досвід Черкас щодо встановлення додатково до діючих заохочувань доплати у розмірі до 50% від посадового окладу тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які передбачені у бюджеті міста, визнали на рівні профільного Міністерства. Про це йдеться в листі Міністерства молоді та спорту України, підписаного Міністром Ігорем Ждановим.

У документі Міністр звертається до керівників обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України з проханням підтримати ініціативу Черкаської міської ради задля підняття престижу професії тренера та створення необхідних умов для розвитку фізкультури і спорту.

- Звертаюсь до обласної влади та органів місцевого самоврядування з проханням встановити надбавки для тренерів-викладачів спортивних закладів за рахунок коштів місцевих бюджетів. Цей механізм вже успішно працює в Черкасах та Коломиї.

Діяти потрібно негайно, адже на жаль, останнім часом внаслідок низької заробітної плати падає престижність професії тренера (тренера-викладача), що призводить до значних проблем із кадровим забезпеченням закладів фізичної культури і спорту. Через низький рівень оплати праці все менше молодих спеціалістів приходять працювати в ДЮСШ та інші спортивні заклади комунальної форми власності.

В умовах децентралізації місцеві органи влади, органи місцевого самоврядування отримали право самостійно впроваджувати нові підходи до матеріального заохочення працівників і створення для них додаткових мотиваційних засад.

Яскравим прикладом такого новаторського підходу є рішення Черкаської міської ради щодо встановлення додатково до діючих заохочувань доплати у розмірі до 50% від посадового окладу тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які передбачені у бюджеті міста.

Міністерство молоді та спорту України просить підтримати ініціативу Черкаської міської ради, що значно вплине на престижність професії тренера задля створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, - йдеться в листі.
17.04.2019 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter