Норвезька компанія Scatec Solar уклала договір на будівництво лінії електропередачі для підключення фотоелектричної станції в Кам’янці

12 квітня в Києжві ТОВ «Чиста Енергія-2011» та НТК «ЕНПАСЕЛЕКТРО» підписали договір на будівництво лінії електропередачі, яка дозволить підключити фотоелектричну станцію «Кам’янка» (ФЕС «Кам’янка) до підстанції ПАТ «Черкасиобленерго». Цей крок є черговим важливим етапом на шляху реалізації проекту та переходу від проектування безпосередньо до будівництва.

ТОВ «Чиста Енергія-2011» - це дочірнє підприємство норвезької компанії Scatec Solar, яка розвиває проект будівництва ФЕС в м. Кам’янка, Черкаської області, потужністю 30 МВт. Цей проект забезпечений фінансуванням за рахунок коштів ЄБРР та голландського банку FMO. Бюджет проекту становить 35 млн євро. Будівництво ФЕС розпочалося на початку 2019 року, введення в експлуатацію заплановано до кінця 2019 року. Проект буде реалізовано в рамках «зеленого тарифу». Передбачається, що потужність ФЕС складатиме 39 ГВт-год на рік.
ТОВ "Науково-технічна компанія ЕНПАСЕЛЕКТРО" є відповідальною за проектування схеми видачі потужності цього проекту. Зараз компанія розпочне будівництво лінії електропередачі «під ключ». Ця універсальна проектна і монтажно-налагоджувальна організація більше 20 років успішно працює на енергетичному ринку України та за кордоном.

Тер’є Пільског (Terje Pilskog), виконавчий віце-президент з розвитку проектів і проектного фінансування компанії Scatec Solar зазначив: «Ми розробляємо велике портфоліо проектів сонячних електростанцій в Україні та тісно співпрацюємо з нашими партнерами для розвитку відновлюваних джерел енергії на цьому ключовому ринку. Будівництво проекту «Кам'янка» просувається вперед на повній швидкості, тому цей договір є важливим етапом на шляху реалізації проекту».

Данило Білак, Голова Наглядової ради UkraineInvest зазначив: «Відновлювальна енергетика є сьогодні чи не найпривабливішим сектором для здійснення інвестицій в Україні. Підписання угоди свідчить про успішне впровадження проекту та відкритість України для бізнесу. Ми раді підтримувати Scatec Solar у реалізації проекту в Черкаській області, адже норвезькі компаній привносять не тільки сучасні технології, а й найкращі бізнес-практики та стиль управління».
12.04.2019 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter