АМКУ заборонив двом черкаським підприємцям 3 роки брати участь в закупівлях через змовництво

АМКУ заборонив двом черкаським підприємцям 3 роки брати участь в закупівлях через змовництво Як інформує Черкаське обласне тервідділення АМКУ, фізичну особу – підприємця Шпильового Володимира Володимировича (м. Черкаси) та фізичну – особу підприємця Попович Нелю Іванівну (м. Черкаси) оштрафовано за порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала, що ФОП Шпильовий В. В. та ФОП Попович Н. І. вчинили порушення передбачені пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як встановило відділення вказані суб’єкти господарювання приймали участь, зокрема, у 2 процедурах закупівель послуг з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів, що проводились у 2016 - 2017 роках Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області.

ФОП Шпильовий В. В. та ФОП Попович Н. І. використовували одні і ті ж ІР адреси задля участі у зазначених торгах.

У ФОП Попович Н. І. були відсутні СТО з необхідним обладнанням та працівники з відповідною кваліфікацією для надання послуг у цих торгах.

ФОП Попович Н. І. використовувала СТО ФОП Шпильового В. В. при наданні послуг з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів.

Попович Неля Іванівна була обізнана з господарською діяльністю ФОП Шпильового В. В. та мала можливість проводити будь – які банківські операції від його імені.

Відповідачі використовували спільні засоби зв’язку та перебували за однією адресою.

Така поведінка ФОП Шпильового В. В. та ФОП Попович Н. І. свідчить про узгодження ними дій під час підготовки та участі у торгах і не може вважатися випадковим збігом обставин.

На засіданні адміністративної колегії Відповідачами визнано вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в подальшому ФОП Шпильовому В. В. та ФОП Попович Н. І. заборонено брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.
11.04.2019 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter