2018 року в Черкаській області 21 родина бійців АТО поліпшила житлові умови завдяки програмі пільгового кредитування

2018 року в Черкаській області 21 родина бійців АТО поліпшила житлові умови завдяки програмі пільгового кредитування Кількість атовців, охочих скористатися обласною програмою пільгового кредитування житла, зростає. Як інформують у Черкаській ОДА, на цьому наголосив у ході колегії обласної адміністрації , що відбулась сьогодні в Будинку рад, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. Він поінформував присутніх про результати реалізації державної та обласної програми поліпшення житлових умов для бійців.

За його словами, в області успішно діє програма пільгового кредитування. Вона дає змогу поліпшити житлові умови тим учасникам АТО/ООС, які не підпадають під дію державної програми.

– Торік із обласного бюджету ми виділили 1 млн грн на ці потреби, водночас місцеві бюджети передбачили 14 млн грн, – зазначив Руслан Олександрович. – Таким чином 21 родина бійців поліпшила свої житлові умови минулого року, а в цілому за період дії програми, нею скористалося 43 сім’ї.

Як сказав керівник Департаменту, нині потребують поліпшення житлових умов 765 родин учасників АТО/ООС та 27 – із ВПО, які захищали територіальну цілісність України під час АТО/ООС, та визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи.

Між тим, до регіонального управління «Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву», спільно з яким втілюється обласна програма, подали заяви для отримання кредиту 190 учасників АТО. При цьому в обласному та місцевих бюджетах на це у 2019 році передбачили вже 15,5 млн грн. Активізуватись мають і об’єднані громади, підкреслив Руслан Чикало.
29.03.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter