Черкаський АМКУ вважає, що в області некоректно до споживача поширюють дієтичну добавку "Трібекс"

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справи у зв’язку з наявністю у діях ПрАТ «Технолог» (м. Умань) та ФОП Єгорова А.Ю. (м. Харків) ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.
Черкаський АМКУ вважає, що в області некоректно до споживача поширюють дієтичну добавку "Трібекс"

Територіальним відділенням встановлено, що на упаковці дієтичної добавки «Трібекс» поширюється інформація, яка може ввести споживачів в оману, а саме: на зворотній стороні упаковки зазначено, що дієтична добавка призначена «для профілактики та лікування (монотерапія та комплексне) статевих розладів у чоловіків і жінок».

Крім того, відповідно до пункту 7 Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.10.2010 № 48, назва харчового продукту повинна бути зрозумілою для споживача, конкретно та точно характеризувати продукт, розкривати його природу, походження, надавати можливість відрізняти певний вид харчового продукту від інших аналогічних видів харчових продуктів.

Однак, на лицьовій стороні упаковки відсутня інформація щодо її назви, а саме, щодо належності її до харчових продуктів – дієтичної добавки.

Враховуючи наведене, дії суб’єктів господарювання адміністративною колегією відділення, визнано такими, що мають ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, а саме: поширення неповних, неправдивих відомостей, внаслідок обраного способу їх викладення, що можуть вплинути на наміри споживачів щодо придбання товарів саме цього суб’єкта господарювання.

Розгляд справи триває.
26.03.2019 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter