Черкаська облрада планує майже 25 млн. грн. на реконструкцію аеропорту, відбудову драмтеатру та будівництво стадіону

Черкаська облрада планує майже 25 млн. грн. на реконструкцію аеропорту, відбудову драмтеатру та будівництво стадіону Як інформують у виконавчому апараті Черкаської облради, тут пройшло засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Зокрема, депутати розпланували видатки на медицину та ремонтно-відбудовні роботи. Так, 900 тис. грн пропонується виділити Черкаській медичній академії на придбання обладнання для кабінетів біології, хімії та фізики; 1 000,0 тис. грн на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення «Черкаській обласній лікарні; 24 000,0 тис. грн для придбання системи рентгенологічної агіографічної та 3 300,0 тис. грн на виготовлення проектнокошторисної документації та проведення капітального ремонту блоку приміщень відділення інтервенційної радіології КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради»; 25 000,0 тис. грн для придбання комп’ютерного томографа КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради», 14 500,0 тис. грн для створення Центру високодозової хіміотерапії з трансплантацією аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові у Черкаському обласному онкологічному диспансері Черкаської обласної ради; 2 000,0 тис. грн на придбання комп’ютерного томографу для КНП «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка Черкаської обласної ради»; 2 000,0 тис. грн для проведення капітального ремонту, пов'язаного з нанесенням вертикальної обліплюваної гідроізоляції КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради» та інші.

Крім того, 24 746,983 тис. грн на виконання аварійно-відбудовних робіт в приміщенні Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, реконструкції КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради» та будівництво стадіону обласної спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву в м. Черкаси.
27.02.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter