Черкаський виконком знайшов де взяти 18 млн. грн. на компенсацію за різницю тарифів "Черкасиелектротрансу"

Черкаський виконком знайшов де взяти 18 млн. грн. на компенсацію за різницю тарифів "Черкасиелектротрансу" 26 лютого виконком погодив зміни до міського бюджету на 2019 рік. Ті торкнуться фінансування місцевого електротрансу, департаменту освіти та недофінансованих минулоріч об'єктів, передає кореспондент vikka.ua.

Так, владці віднайшли кошти на відшкодування різниці тарифів КП "Черкасиелектротранс", збільшивши дохідну частину бюджету на 18 мільйонів. Саме стільки не вистачає тролейбусникам для того, аби покрити різницю між фактичним та економічно обґрунтованим тарифами. Адже на попередньому засіданні виконком не погодив їхнє врегулювання і не підняв ціну на проїзд в електротранспорті до 4 гривень.

Отримати 18 млн. планують з продажу землі, яка перебуває у власності міста. У департаменті архітектури стверджують, що вже почали отримувати пропозиції від черкаських підприємців. Завдяки дотаціям з державного бюджету, 2,7 мільйони гривень, яка були виділені на освітній департамент для оплати енергоносіїв у ПТУ міста, будуть переведені в межах цього ж департаменту. Кошти планують перенаправити на заробітні плати працівникам закладів освіти.

Крім того, погоджені й запропоновані перехідні об’єкти. Їх, зазначимо, нарахували аж 185 на загальну суму 179 мільйонів гривень.
26.02.2019 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter