Вартість проїзду у тролейбусах Черкас залишили на рівні 3 гривень

Вартість проїзду у тролейбусах Черкас залишили на рівні 3 гривень Вартість проїзду у черкаських тролейбусах не підвищуватимуть. Як інформує ТРК "Вікка", таке рішення ухвалив місцевий виконавчий комітет.

Чотири гривні за квиток нині є економічно обґрунтованим тарифом та пасажири сплачують лише три. Решту дофінансовує міськрада. Та працівники підприємства нарікають: їм не додали 18 мільйонів різниці. Тож тепер тролейбусникам знову загрожує затримка заробітної плати.

У раді зазначають, аби підвищити вартість проїзду для черкасців, необхідно поліпшити умови перевезення та закупити нові тролейбуси. І побоюються, що через вищу ціну може зменшитися пасажиропотік, адже різниця з маршрутками становитиме лише гривню. Тим часом, директор комунального підприємства бідкається: витрати зросли на понад 19%. Адже підвищили мінімальні зарплати, вартість електроенергії, матеріалів та запчастин. А кошти, які передбачили у бюджеті, дадуть змогу працювати беззбитково лише у березні.

Надалі тролейбусники витрачатимуть на пені та штрафи до 800 тисяч гривень щомісяця. Усе – через невчасну сплату податків. Та чиновники відклали це питання. І запевнили, що на прийдешній пленарці депутати піднімуть питання відшкодування різниці в тарифах.
20.02.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter