Сергій Тулуб знову помітив «позитивну динаміку зростання»

Сергій Тулуб знову помітив «позитивну динаміку зростання»Голова ОДА, Герой України Сергій Тулуб під час прес-конференції 26 листопада проаналізував стан розвитку основних напрямків економіки області за 10 місяців поточного року.
За його словами, традиційним лідером залишається аграрний сектор. Так, Черкащина посідає перше місце в Україні по врожайності зернових і зернобобових культур та друге місце за урожайністю цукрових буряків. Крім того, врожайність соняшнику нині найвища з часів створення області.
«Обсяг валової продукції сільського господарства на 100 гектар сільськогосподарських угідь найвищий в Україні і становить 749,4 тис. грн. – зауважив голова ОДА. – Вперше за останні роки досягнуто приросту виробництва молока на 30 тисяч тонн, а у всіх категоріях господарств чисельність птиці збільшилась на 2,8%, корів – на 0,7%, свиней – на 0,1%».
Розвиваються також мале підприємництво і будівництво: від діяльності суб’єктів малого бізнесу до бюджетів усіх рівнів за січень-жовтень 2012 року надійшло 490,2 млн. грн., що на 48,3% більше, ніж за відповідний період минулого року.
«Для нас дуже важливо те, що у січні-вересні 2012 року середня заробітна плата штатних працівників, зайнятих в галузях економіки, становила 2468 грн., що на 17,6% більше 2011 року. – сказав Сергій Тулуб. – Реальна заробітна плата зросла на 16,7%. Крім того, створено 23,2 тис. нових робочих місць, що становить 108,8% до завдання на січень-жовтень».
На думку голови облдержадміністрації, свідченням зростання рівня життя черкащан є і показник залишку по вкладах населення в банківських установах області, який збільшився на 881 млн. грн. (17,3%) і сьогодні становить близько 6 млрд. грн. Про це повідомили в Черкаській обласній адміністрації.
27.11.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:00 27.11.2012 Shine:
Объем прямых иностранных инвестиций в экономику Украины стремительно сокращается, и в третьем квартале текущего года он снизился в пять раз по сравнению с аналогичным периодом 2011 года, сообщил глава Совета Федерации работодателей Украины (ФРУ), украинский бизнесмен Дмитрий Фирташ.
"Я могу сказать вам цифру, она не очень хорошая…, что в третьем квартале 2012 года мы практически в пять раз, получили меньше инвестиций в страну, чем за 2011. Это говорит о том, что инвестиции из страны уходят. Нам надо вернуть их назад, потому что это наша стабильность", - сказал он, открывая 9-й съезд ФРУ в Киеве во вторник.