Компанія "Посейдон" оголосила про намір збудувати елеваторний комплекс в районі вантажного порту Черкас

Як інформує 18000, сьогодні на засіданні сесії міської ради представники компанії «Посейдон» заявили про наміри збудувати в районі Вантажного порту елеватор.

– Ви надали нам в оренду землі, ми викупили там приміщення і хочемо збудувати там невеликий елеваторний комплекс. Перша черга – будівництво комплексу об’ємом 18 тисяч тон, яку ми хочемо реалізувати у цьому році, – говорить представник компанії.

Загальні інвестиції складуть 50 мільйонів гривень. Інвестиційний внесок у бюджет міста – 5 мільйонів. Заявляють про створення 130 робочих місць. 3 мільйони гривень складуть податки до міського бюджету.

– На сьогодні ми спілкувалися із багатьма людьми і виникає багато питань та застережень. Зауважу, на підприємство 90% продукції заходитиме через залізну дорогу, 10% – доставка від сільгоспвиробників з області вантажівками до 30 тонн, – додає представник компанії.

Він звернувся до міської ради із проханням затвердити генеральний план, адже на територію, де планує будівництво компанія, не можна розробити детальний план.

– Це 30 га землі. Ми готові взяти фінансові витрати на розробку проекту. Потім будуть громадські слухання, на яких ми готові відповісти на всі питання, щоб не було зайвих запитань, – зауважили в «Посейдоні».

ТОВ “Посейдон Компані” із 2011 року зареєстроване в Одеській області, в місті Южний, і має капітал в 310 тисяч гривень. Керує компанією Тимур Кондратьєв – екс-депутат Євпаторійської міськради від “Партії регіонів”. Свого часу він очолював Євпаторійський морський торговий порт. Засновник і бенефіціар товариства –одеська підприємиця Лілія Дарій. Компанія займається транспортним обробленням вантажів. Інформація щодо реалізованих компанією проектів по країні в інтернеті відсутня.
14.02.2019 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter