Трудовий спір між працівниками та адміністрацією ПАТ "Черкасиобленерго" вважається припиненим

Як інформують у ПАТ "Черкасиобленерго", 14 лютого відбулося спільне засідання голів профспілкових комітетів районів електричних мереж області та адміністрації Товариства. Головною темою зустрічі стало питання припинення страйкових дій районів електричних мереж.

Трудовий спір між працівниками та адміністрацією ПАТ "Черкасиобленерго" вважається припиненим


- Ми проаналізували стан виконання вимог працівників підрозділів Товариства, а саме виплачувати заробітну плату двічі на місяць, 5го та 20го числа, у повному обсязі і можемо констатувати, що дана вимога станом на 14 лютого 2019 року повністю виконується впродовж 10 місяців, починаючи з квітня 2018 року, - наголосив голова профспілкового комітету ПАТ"Черкасиобленерго" Олександр Чорний. - Також хочу зазначити, що працівники забезпечені всім необхідним, Колективний договір виконується та поліпшуються умови праці. Варто окремо відзначити, що лише за 2018 рік нашим працівникам двічі підвищували заробітну плату. А в березні поточного року відбудеться чергове підняття зарплати на 20%.

За результатами спільного засідання адміністрації та профспілкового комітету Товариства було прийняте рішення вважати трудовий спір між найманими працівниками підрозділів Товариства та адміністрацією вирішеним та таким, що підлягає зняттю з реєстрації у Національній службі посередництва і примирення в Черкаській області.
14.02.2019 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter