Смілянський комбінат "Дніпро" в 2018 році отримав надходжень на майже 9,2 млн. грн.

Смілянський комбінат "Дніпро" в 2018 році отримав надходжень на майже 9,2 млн. грн. Комбінат Держрезерву «Дніпро», що знаходиться в місті Сміла Черкаської області, за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року. Про це повідомила генеральний директор ДО «Комбінат «Дніпро» Наталія Матусевич.

«Отриманий результат свідчить, що ми свого часу правильно обрали курс розвитку. Ми активно працюємо, покращуючи кожного разу власні показники, впевнено рухаємось до фінального етапу відмови комбінату від державного фінансування. Сподіваюсь, уже в поточному році «Дніпро» поповнить перелік організації Держрезерву, що відмовились від бюджетних коштів на свої господарські потреби, провівши процедуру реорганізації комбінату з організації у підприємство», - наголосила Наталія Матусевич.

Ще одним важливим показником ефективної роботи комбінату впродовж минулого року, за її словами, є обсяг вкладених коштів у модернізацію. Загальна сума інвестицій у модернізацію та оновлення основних фондів комбінату «Дніпро» у 2018 році скалала 2,1 млн грн.

«Безпрецедентний показник за всю історію діяльності комбінату, а також один з найбільших обсягів вкладених у модернізацію коштів серед організацій та підприємств системи держрезерву. Це, дає нам змогу не лише покращувати умови зберігання, власне, державних резервів, а й забезпечує підвищення рівня конкурентоздатності по наданню послуг зберігання на комерційній основі», - зауважила генеральний директор комбінату.

Серед найбільш вагомих інвестицій у модернізацію Наталія Матусевич назвала ремонт та переобладнання складів, столярного цеху, прилеглої території, поточний ремонт та обладнання побутового корпусу, інших приміщень. Окрім того, суттєво вдосконалено та модернізовано систему охорони та відео нагляду. При цьому, генеральний директор звернула увагу, що абсолютно всі роботи щодо модернізації були проведені власним коштом комбінату.
07.02.2019 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter