Черкаська влада просить 262,8 млн. грн. субвенції з Держбюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров'я

Черкаська влада просить 262,8 млн. грн. субвенції з Держбюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров'я262,8 млн. грн. - таку суму міська влада Черкас просить виділити додатковою дотацією на здійснення переданих з держбюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Саме такий ресурс Черкаси недоотримали від держави на зазначені галузі. Тому міська влада звертається до прем`єр-міністра і народних депутатів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" повідомив заступник міського голови Ігор Волошин.

За його словами, на органи місцевого самоврядування в останні роки держава передає все більше повноважень, які потребують досить значних фінансових ресурсів. Як-то: повне утримання закладів освіти, зокрема, професійно-технічного спрямування, пільгові перевезення тощо.

- Міська влада змушена направляти на фінансування зазначених напрямків кошти громади, замість того, аби спрямовувати таке необхідні ресурси на розвиток міста та створення комфортніших умов для наших жителів. Тому ми змушені вкотре звертатись з відповідними листами до вищого керівництва держави, - зауважує Ігор Володимирович
01.02.2019 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter