Керівникам КСНів Черкас майже вдвічі збільшили зарплату

Керівникам КСНів Черкас майже вдвічі збільшили зарплату Як інформують у міськраді Черкас, на сесії міської ради депутати затвердили міську цільову Програму сприяння діяльності органів самоорганізації населення Черкас на 2017-2021 роки у новій редакції. За відповідний проект рішення проголосувало 24 обранці.

У документі, зокрема, передбачено фактично вдвічі збільшення заробітних плат керівникам органів самоорганізації населення.

Приміром, цьогоріч голови отримуватимуть до 9 тисяч гривень у місяць (тоді як торік – до 4,2 тис.), секретарі – до 8,6 тис. грн. (для порівняння: у 2018 році – до 4 тис. у місяць). А от щомісячна заробітна плата голови квартального органу самоорганізації населення зросте до 4173 гривень (замість 3400 грн.). Стільки ж отримуватиме і його секретар, який торік мав зарплату до 3200 грн.

Заступник міського голови Юрій Ботнар разом з колегами по фракції підтримав це рішення, наголосивши на необхідності надати КСНам додаткові повноваження, які будуть корисні містянам. Зокрема, роботу в якості громадських інспекторів. Тоді як ті комітети, які працюють неефективно слід оптимізувати.

– КСНи - це теж органи місцевого самоврядування. Тому ми хотіли б, аби вони максимально працювали з громадою і на громаду, надавали містянам якісні послуги та стали культурними осередками, – наголосив Юрій Ботнар.
25.01.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter