У Черкасах збираються підвищити зарплату тренерам дитячо-юнацьких шкіл

У Черкасах збираються підвищити зарплату тренерам дитячо-юнацьких шкіл Як інформують у міськраді Черкас, до 50 відсотків премії пропонують встановити тренерам, які працюють із дітьми в дитячо-юнацьких спортивних школах. За це під час сесії 24 січня висловилося 29 депутатів. Відповідні корективи внесли в межах затвердження змін до програми розвитку фізичної культури й спорту.

Як розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, нині кваліфіковані тренери отримують близько 4,5 тисяч гривень у місяць. Це менше, аніж у вчителів фізкультури в школах.

- Цією премією ми хочемо стимулювати кваліфікованих тренерів до роботи в міських спортивних школах, - прокоментував Сергій Павлович.

За його словами, на ці видатки в бюджеті Черкас передбачили майже три мільйони гривень.

Проект рішення передбачав встановлення премій у розмірі 25 відсотків усім тренерам "за професійну майстерність, забезпечення високоякісного навчально-тренувального процесу, підготовку висококваліфікованих спортсменів до складу збірних міста, області та України". Утім, під час обговорення депутат Павло Карась виступив із пропозицією збільшити її до 50%. Натомість під час встановлення премії підходити індивідуально й зважати на роботу кожного з тренерів.

Додамо, що відповідні зміни до програми розвитку фізичної культури та спорту ініційовані в контексті анонсованого заступником міського голови Юрієм Ботнаром перетворення Черкас на спортивну столицю.

- Ми всіляко підтримуємо спортивну галузь міста й працюємо над її розвитком. Закуповуємо нове обладнання й інвентар, відповідне заохочення має бути й у тренерів, які виховують наших чемпіонів, - говорить Юрій Андрійович. - До слова, задля підвищення ефективності роботи спортивних шкіл ми плануємо внести зміни в систему ДЮСШ міста й у майбутньому передбачити додаткову мотивацію для тренерів, запровадивши в спортивних школах принцип "гроші ходять за дитиною".
24.01.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter