Міськрада Черкас розблокувала ситуацію із проведенням платежів у комунальних медзакладах обласного центру

Міськрада Черкас розблокувала ситуацію із проведенням платежів у комунальних медзакладах обласного центру Як інформують у міськраді Черкас, депутати Черкаської міської ради ухвалили рішення «Про затвердження Статутів підприємств охорони здоров’я міста Черкаси в новій редакції» та «Про зміну найменувань комунальних підприємств охорони здоров'я міста Черкаси та затвердження Статутів у новій редакції».

Ці документи під час позачергової сесії, яка відбулася 14 січня, підтримали 25 обранців. Це дозволить розблокувати ситуацію з проведенням платежів медичним закладам.

– Усі наші заклади міста стали комунальними некомерційними підприємствами та перейшли в статус отримувачів коштів. У зв’язку з цим – усі установи змінили свою реєстрацію в казначейській службі, – розповідає директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник. – Утім, у казначействі вимагали, аби в статутних документах прописали про дозвіл на відкриття банківських рахунків. Без ухвалених рішень ці заклади не вносили б у загальну мережу й ми не могли б розпочати проведення платежів.
15.01.2019 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter