- Ми «взяли» Ганновер, як колись наші діди – Берлін – уманчанин Андрій Дикун

- Ми «взяли» Ганновер, як колись наші діди – Берлін – уманчанин Андрій ДикунУ німецькому Ганновері, який раз на рік стає аграрною столицю світу завдяки проведенню сільськогосподарської виставки по тваринництву і менеджменту EuroTier, вперше українці провели власний семінар «Український інвестиційний форум». Його організатором стала уманська компанія «Дикун Глобал Консалт».

Площа - 250 тисяч квадратних метрів, понад 160 тисяч відвідувачів. Тисячі експозицій, де представлені виробники обладнання і наукові досягнення. Навколо – міністри, посли країн, інвестори, науковці, бізнесмени. І вперше – Україна стала центром обговорення. Причина – доповідь уманчанина Андрія Дикуна.

- Ми «взяли» Ганновер, як колись наші діди – Берлін. – розповідає Андрій Дикун. – Шкода що з уманських кампаній були представлені лише ми. Прикро, що на виставці, де виробники представляють сучасну техніку та вкладають багатомільярдні контракти, не було техніки від «Уманьферммашу», приладів від «Мегомметру». З болем згадую і відгуки німців про наші вибори: вони дивуються, як можна у країні щось розвивати, коли усе купується… Але ми усе одно крокуємо вперед – провели перший інвестиційний форум, зараз розроблено нові програми співпраці з іноземцями. Та поступово ідемо до виконання обіцянки, яку колись дав уманчанам – перетворити наше місто на аграрну столицю країни.

Нова перемога уманчан планується 4 грудня – у Києві відбудеться найбільша в Україні конференція «Зерновий олімп», яку організовує «Дикун Глобал Консалт. Компанія, де усі працівники – уманчани, повідомляє Вечірня Умань.
19.11.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter