НБУ: в Черкаській області видано 23 здешевлені кредити на житло

НБУ: в Черкаській області видано 23 здешевлені кредити на житло Управління НБУ в Черкаській області інформує, що установами банків області продовжується надання здешевлених кредитів на придбання житла. У Черкаській області здешевлені іпотечні кредити надають установи АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк».
На 14 листопада 2012 року було видано 23 кредити. Зокрема, філією-Черкаським обласним управлінням АТ «Ощадбанк» – 5 кредитів у м. Черкаси на придбання: двох однокімнатних та однієї двокімнатної квартири в будинку по вул. Бидгощській, 38/1; двох двокімнатних квартир в будинку по вул. Корольова, 16/1 (забудовник ПП «Надія»).
Черкаською обласною дирекцією АБ «Укргазбанк» – 18 кредитів на придбання: семи однокімнатних квартир у будинку по вул. Бидгощській, 38/1, трьох однокімнатних, чотирьох двокімнатних та однієї трикімнатної квартир в будинку по вул. Корольова, 16/1, м. Черкаси (забудовник ПП «Надія»), двох однокімнатних та однієї двокімнатної квартир в будинку по вул. Комарова, 21-А, м. Умань (забудовник ТОВ «Шанс»).
За повідомленням Черкаської обласної адміністрації, на 2012 рік в Державному бюджеті передбачено достатньо коштів для компенсації процентів за кредитами, вони вчасно щомісячно зараховуються на спеціальні поточні рахунки в банках, які видали кредити. Крім того, в затвердженому Урядом проекті Держбюджету на 2013 рік також передбачено подальше здешевлення вартості кредитів для забезпечення громадян доступним житлом.
16.11.2012 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter