АМКУ: Уманську компанію та ФОП підозрюють у змові під час торгів на ремонт дороги у Вінницькій області

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справи виявивши ознаки змови між двома учасниками торгів.

Територіальним відділенням, за заявою громадської організації «Філософія Серця» (м. Вінниця), розпочато розгляд справи за ознаками вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях ТОВ «Уманська дорожньо-будівельна компанія» та ФОП Ворошилової Алли Богданівни під час підготовки та участі у процедурі закупівлі з вибіркового капітального ремонту дорожнього покриття в с. Джулинка, Бершадського району, Вінницької області проведеної за допомогою веб-порталу «Prozorro» Джулинською сільською радою у 2017 році.

Так, за результатами аналізу документів та інформації, отриманої в ході проведеного дослідження, у діях учасників було виявлено ознаки порушення, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Розгляд справи триває.
15.11.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter