Черкаський виконком затвердив звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року

Черкаський виконком затвердив звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради представила звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року, який був одноголосно підтриманий.

Коментуючи зазначений документ, міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що в Черкасах міський бюджет виконується. Проте у зв’язку з ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду заблоковано проведення фінансування по всім напрямкам і об’єктам, затверджених у рішенні міської ради від 22 серпня щодо внесення змін до міського бюджету.

А це означає, що зупинені роботи з ремонту вул. Пастерівська, Гоголя, Героїв Дніпра, де на черзі було укладання останнього шару ЩМА. Також фактично паралізовано на сьогодні завершення ремонтних робіт у закладах освіти, охорони здоров’я, культури, соціальній, комунальній сферах тощо.

– Прикро, що місто стало заручником одного депутата і ухвали суду. Як наслідок такого зволікання – близько 100 мільйонів невикористаних коштів. Ми можемо з депутатами зібратись і розподілити ці кошти секвестром бюджету на важливі напрямки. Тож необхідно, аби керівники департаментів міської ради, які є розпорядниками коштів, подали пропозиції щодо пропорційного скорочення видатків з усіх статей бюджету (крім захищених) протягом часу, що лишається до закінчення поточного бюджетного року.
13.11.2018 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter