Бондаренко пропонує жителям Черкас взяти участь в обговоренні бюджету на 2019 рік

Бондаренко пропонує жителям Черкас взяти участь в обговоренні бюджету на 2019 рік Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звертається до жителів обласного центру з пропозицією взяти участь в обговоренні бюджету на 2019 рік.

Шановні містяни!

В місті Черкаси наразі відбувається процес формування бюджету на 2019 рік.

З метою залучення всіх мешканців міста до процесу планування та розвитку міста, прошу всіх небайдужих містян, громадські організації, об’єднання громадян взяти участь у формуванні бюджету на 2019 рік.

Бюджетний процес на місцевому рівні є одною з головних складових планування і реалізації ресурсного потенціалу громади та займає центральне місце в її житті – адже в ході цього процесу вирішується дуже багато питань громади: від виплат заробітної плати працівникам соціально - культурної сфери (вчителям, лікарям, бібліотекарям тощо) до ремонту дахів, заміни ліфтів, впорядкування вулиць.

Ваша участь у формуванні бюджету дасть можливість врахувати потреби різних категорій населення, покращить роботу соціальної та культурної сфери міста, закладів охорони здоров’я та якості надання послуг.

Прошу Ваші пропозиції надавати в письмовому вигляді на ім’я міського голови за адресою: м.Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36 кім. 102 (для юридичних осіб) та кім. 106 (для фізичних осіб).

Не залишайтеся байдужими, кожна пропозиція буде опрацьована.
09.11.2018 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter