Щоб розпочати в Смілі опалювальний сезон міськрада хоче взяти кредит у 30 млн. грн., щоб зробити передоплату за газ

Щоб розпочати в Смілі опалювальний сезон міськрада хоче взяти кредит у 30 млн. грн., щоб зробити передоплату за газ Як інформує Сміла.ua, 6 листопада, у міській раді планували провести 80-ту сесію. На порядку денному повинно було стояти одне питання – про надання дозволу КП «Смілакомунтеплоенерго» на отримання кредиту. За задумом нового директора КП, оскільки підприємство немає коштів на передоплату за газ, треба взяти кредит у банку. Розмір кредиту – 30 млн грн.

Не всі депутати зраділи ідеї взяття кредиту. А чим віддавати?

Хотіли заставити міське майно... Обговорювали, що можна заставити готель «Сміла», якісь приміщення КП «Смілакомунтеплоенерго»… самі ж оцінили це в три мільйони… А де ще взяти 27 млн?

Одні депутати кричали, що влада довела місто до ручки. Кредит – це чергова боргова яма. Не можна погоджуватись на кредит. Другі обранці говорили, що інших ідей немає, грошей немає, тож кредит – єдиний вихід.

Після тривалих суперечок сесія так і не розпочалась, бо не було кворуму. Не всі депутати посходились на засідання, а ті, що були – не хотіли реєструватись, тому що вважають, що питання взяття кредиту – досконально не вивчене, має багато підводних каменів і нюансів, тому можна наробити ще більших помилок і знищити економіку Сміли.

Після нарад і переговорів, керівники міста попросили представників ЗМІ вийти, тому що вони хочуть обговорити важливе питання за зачиненими дверима і винести до громади вже обдуману остаточну відповідь.
08.11.2018 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter