Вельбівець: Економічна доцільність придбання для автопарку Черкаської облради "Тойота Камрі" в найдорожчій комплектації "давно назріла"

Як інформують Наші Гроші, ДП «АТП Черкаської обласної ради» 1 листопада визнало переможцем тендеру з купівлі автомобіля ТОВ «Авто Плаза», яке запропонувало поставити товар за 970 тис грн.

Про це пише Сергій Макаренко в виданні «Інфо.Міст».

У офіційного дилера «Тойоти» буде закуплена Toyota Camry в найдорожчій комплектації «Premium».

Після тендеру, 5 листопада, голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець на брифінгу пояснив необхідність придбання такого авто тим, що «економічна доцільність вже давно назріла». За його словами, автомобілі для обслуговування обласної ради та обласної держадміністрації вже вичерпали свій ресурс і на їх ремонт іде велика сума коштів. Нині у автопарку «АТП Черкаської обласної ради» є 16 автомобілів, у тому числі дві Toyota Camry 2006 та 2007-го років випуску.

За словами Вельбівця, в 2017 року на ремонт цих автомобілів було потрачено 1,97 млн грн.

В той час, активіст Артур Чемерис на своїй сторінці в Facebook вказав, що система «Прозорро» містить дані тільки про замовлення «АТП Черкаської обласної ради» ремонту авто на 199 тис грн.

Від «Наших грошей»

24 жовтня Кабінет Міністрів узгодив звільнення голів чотирьох обласних державних адміністрацій, серед них і Черкаської. Також уряд схвалив проект розпорядження про призначення голови Черкаської ОДА Олександра Вельбівця губернатором Черкаської області, яке має підписати президент.

Вельбівець був обраний від «Блоку Петра Порошенка». Минулого року Черкаська обласна організація «БПП» розкритикувала плани «АТП Черкаської облради» купити авто за 1,4 млн грн. В своєму зверненні до Вельбівця його однопартійці попросили вплинути на скасування закупівлі, а саму її назвали недоречною «в досить напружений час для країни і при наявності в області чималої кількості відкритих проблемних питань, які потребують вкладення бюджетних коштів».

ТОВ «Авто Плаза» належить мешканцям Херсона Валерію Боржкову та Олексію Панасюку. Боржков є депутатом Херсонської міськради від партії «Укроп».
07.11.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter