Черкасців вчитимуть економити енергію: затверджено програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2012-2015 роки

Черкасців вчитимуть економити енергію: затверджено програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2012-2015 рокиУ Черкасах затвердили програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2012-2015 роки.

За словами заступника директора комунального підприємства «Інститут розвитку міста» Євгена Буканя, ця програма спрямована на раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення їх споживання та втрат в бюджетній сфері та житлово-комунальному господарстві міста.
– Програму ми втілюватимемо в життя шляхом реалізації технічних, інноваційних рішень, створення економічно привабливих умов для інвестиційних проектів з енергозбереження, – говорить Євген Букань. – Раніше усі заходи в цій сфері були трохи хаотичними. Тепер – методи структуровані та зібрані.

Нині головне завдання – реалізувати виявлені резерви в господарстві міста. Тобто вестиметься облік та регулювання споживання енергоресурсів, впровадження новітніх технологій, матеріалів, сировини тощо. Крім того, автоматизовано відбуватиметься збір інформації про споживання теплової енергії, електроенергії, водопостачання.

Городян до цієї програми долучатимуть завдяки інформаційній пропаганді, повідомили у Черкаській міській раді.
14.11.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter