Черкаська міськрада затвердила зміни до бюджетного регламенту

Черкаська міськрада затвердила зміни до бюджетного регламенту Як інформують у міськраді Черкас, субвенції з державної та обласної казни тепер перерозподілятиме виконавчий комітет та погоджуватиме бюджетна комісія.

Черкаська міська рада на своєму засіданні 11 жовтня проголосувала за зміни до Бюджетного регламенту. За це під час сесії висловилося 26 обранців.

Як розповів заступник директора департаменту фінансової політики Роман Жовнір, досі розподіл міжбюджетним трансфертів здійснювали шляхом підготовки змін до рішення про бюджет.

– У зв’язку з ухвалою суду підстав для складання нових проектів рішень – немає. Оскільки бюджет складається за наростаючим підсумком з початку року, а видатки враховуються із урахуванням всіх змін, на сьогодні не зрозуміло як враховувати зупинене бюджетне рішення від 22 серпня, – коментує він. – Зміни до регламенту дозволять нам перерозподіляти субвенції за іншими підходом, як результат – ми зможемо вносити зміни до розпису. Ми зможемо використовувати ті трансферти, які надійшли місту після сесії в серпні.
12.10.2018 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter