На базі "Богдан Моторз" розпочав роботу Черкаський міжнародний інвестиційний форум

Наймасштабніша бізнес-подія стартувала на Черкащині. Як інформують у Черкаській ОДА, на базі автомобільного заводу «Богдан Моторс» розпочався Черкаський міжнародний інвестиційний форум.
На базі "Богдан Моторз" розпочав роботу Черкаський міжнародний інвестиційний форум

Як зауважив під час відкриття голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, форум стає доброю традицією не тільки в житті ділових кіл Черкащини, а й усієї України та закордонних партнерів.

– Наш форум – це майданчик для людей, які звикли діяти та генерувати, – сказав очільник області. – Головний меседж цьогорічного форуму: «Майстерно творимо майбутнє ЗАРАЗ. Майстерно творимо майбутнє зараз РАЗОМ». Адже ми зможемо будувати успішне майбутнє лише тоді, коли об’єднаємо людей, які хочуть змінювати нашу державу на краще. Йти курсом, визначеним Президентом України та українцями. Я впевнений, що люди, які творять майбутнє, зібралися зараз тут – в одному із виробничих цехів автомобільного заводу «Богдан Моторс», який переповнений енергетикою незламності, трансформації та змін. І це символічно. Адже для того, щоби бізнес розвивався, потрібно ставати конкурентоздатними, ризикувати, модернізуватися і, можливо, розвернутися на 180 градусів, тобто перезавантажитися. І зараз саме час! Час робити бізнес, експортувати, інвестувати та розвиватися зараз!
На базі "Богдан Моторз" розпочав роботу Черкаський міжнародний інвестиційний форум

Серед спікерів цьогорічного форуму – керівний партнер Unit City Дмитро Єрьомін, виконавчий директор по Україні Канадсько-Української торгової палати, координатор проекту CUTIS Емма Турос, голова ради директорів компанії «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі, засновник та керівник ТОВ «АГРО Плюс 2006» Томас Бруннер тощо. Панельних дискусій на форумі буде чотири: «Робимо бізнес now: сьогодні і завтра»; «Експортуємо now: нові можливості»; «Інвестуємо now: чому саме зараз?» та «Промисловість now: перезавантаження». Опісля відбудуться B2B зустрічі.
11.10.2018 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter