Кам'янський школі-інтернату повернуто через суд право володіння 15 гектарами землі

Кам'янський школі-інтернату повернуто через суд право володіння 15 гектарами землі Рішенням Господарського суду Черкаської області задоволено позов Смілянської місцевої прокуратури в інтересах держави у сфері захисту прав і свобод дітей. Про це інформують у Кам’янському відділі Смілянської місцевої прокуратури.

Так, предметом оскарження у вказаній справі став договір про спільну діяльність, що укладений між школою-інтернат та сільськогосподарським підприємством, за умовами якого земельна ділянка сільськогосподарського призначення, що перебуває в постійному користуванні дитячого закладу, повністю вибула у відання суб’єкта господарювання, який використовував її для задоволення власних потреб та отримання відповідного прибутку.

В судовому засіданні прокурор навів докази того, що в даному випадку мають місце повноцінні орендні відносини, які приховані за договором про спільну діяльність, з якими погодився суд та ухвалив рішення про задоволення позову.

Таким чином, суб’єкта господарювання зобов’язано звільнити земельну ділянку площею 15 га, вартістю 633 тис. грн. та повернути її у відання школи-інтернат.
27.09.2018 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter