2018 року на Черкащині Держаудитслужба усунула фінансових порушень на 43,3 млн. грн.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за січень-серпень 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 43,3 млн грн.

За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 60 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів взято до виконання 59 пропозицій.

Правоохоронним органам передано матеріали 35 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 20 досудових розслідувань та вручено 17 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 19 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 230 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 7 посадових осіб звільнено із посад.
19.09.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter