Черкасиобленерго: Влада Сміли гарантує погашення боргу за електроенергію

За інформацією ПАТ "Черкасиобленерго", відбулася робоча зустріч голови правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олега Самчука з міським головою Сміли Олексієм Цибко, начальником управління ЖКГ Сергієм Чередніченко та керівником КП "ВодГео" Володимиром Овсійчуком щодо врегулювання боргового питання КП "ВодГео" перед ПАТ "Черкасиобленерго".

Нині борг смілянського водоканалу перед енергопостачальною компанією перевищує 5,2 млн грн. Представники смілянської міської влади надали гарантійного листа в якому зобов'язалися погасити борг за спожиту електроенергію КП "ВодГео" на умовах реструктуризації, що складає 200 000 гривень на місяць та сплачувати в повному обсязі за поточне споживання електричної енергії.
Черкасиобленерго: Влада Сміли гарантує погашення боргу за електроенергію

- Ми пішли на зустріч керівництву Сміли. Пропозиція міського голови полягала у тому, щоб переглянути умови реструктуризації боргу, бо місто не може платити 390 тисяч гривень на місяць. Натомість, "місто" готове сплачувати по 200 тисяч гривень щомісяця та своєчасно розраховуватись за поточне використання електроенергії. Це точно такі ж умови, як для Умані, Тального, Канева, тобто інших міст, чиї водопостачальні підприємства заборгували Товариству великі суми коштів за спожиту електроенергію. Переконаний, що всі повинні бути в однакових умовах. У питаннях надання розстрочки тим суб’єктам господарювання, які цього просять, ми завжди йдемо на зустріч. Адже, тільки компромісні рішення здатні вивести з тієї чи іншої ситуації. Ми теж проти того, щоб населення багатотисячних міст страждало, - підкреслив голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук.

Черкасиобленерго: Влада Сміли гарантує погашення боргу за електроенергію
14.09.2018 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter