Посол Мексики завітала в Черкаси по "кукурудзяних" справах

Посол Мексики завітала в Черкаси по "кукурудзяних" справах Надзвичайний і Повноважний Посол Мексики в Україні Беренісе Рендон Талавера завітала сьогодні до Черкас і провела зустріч з міським головою Сергієм Одаричем. Про це повідомили в Черкаській міській раді.
Пані Посол прибула до нашого міста разом з представниками мексиканського підприємства ТОВ «Альтера Ацтека Мілінг Україна», котре збирається розташувати ще один комплекс свого виробництва на території Черкас. Зокрема вже оформлюються відповідні документи на будівництво заводу в промисловій зоні в районі вулиці Громова. Зазначимо, що в цій частині Черкас вже діє представництво ТОВ «Альтера Ацтека Мілінг Україна».
- Наше місто розташоване у центрі аграрної області, тому така співпраця буде доволі вигідна для обох сторін, – говорить міський голова Черкас Сергій Одарич. – Ми готові надати допомогу у реєстрації, погодженнях. Крім того, пропонуємо компанії викупити землю, де розташовуватиметься підприємство.
За словами члена дирекції і представника компанії Сержио Рама, мексиканці налаштовані на плідну співпрацю в розвитку міста. Завдяки компанії, яка застосовує сучасні технології у переробці зерна, створюватимуться нові робочі місця.
Як зазначила Посол Мексики в Україні Беренісе Рендон Талавера, співпраця між Черкасами та Мексикою буде налагоджена в економічній та культурній сфері. Зокрема, це буде обмін делегаціями та досвідом.
Довідка:ТОВ «Альтера Ацтека Мілінг Україна засноване у 1999 році як організація з продажу продуктів переробки кукурудзи. Товариство виробляє кукурудзяну крупу, манку, кукурудзяне борошно, висівки та зародок. Підприємство збуває свою продукцію провідним українським компаніям, а також в Росію, Білорусь, Казахстан, Туреччину, Молдову, Киргизія, Азербайджан, Єгипет, Ліван, Ізраїль, Ємен, Бейрут, Йорданію.
08.11.2012 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter