Японська компанія Фуджікура хоче інвестувати в будівництво заводу в Черкасах

Японська компанія Фуджікура хоче інвестувати в будівництво заводу в Черкасах Компанія Фуджікура Аутомотів Україна Львів розглядає можливість інвестицій у власний проект у місті Черкаси.

Про це йшлося під час робочої зустрічі керівництва Фуджікура Аутомотів Європа, генерального директора Фуджікура Аутомотів Україна Львів Оніші Хіроя з губернатором Черкаської області Юрієм Ткаченком та представниками центру зайнятості, яка відбулась сьогодні в Черкасах.

Учасники зустрічі погодились, що рішення щодо інвестицій у проект в м. Черкаси залежатиме від позитивної відповіді на питання про те, чи ринок праці області зможе задовольнити вимоги компанії до підбору кадрів та формування команди, що налічуватиме понад 300 спеціалістів. Було домовлено, що обласний центр зайнятості вивчить та сформує пропозицію для компанії.

«У зв’язку з розглядом можливості інвестицій в проект міста Черкаси, з 3-го вересня ми починаємо проводити співбесіди для потенційних працівників компанії. Будемо раді бачити усіх у нашій великій та дружній сім’ї Фуджікура», - зазначив генеральний директор Фуджікура Аутомотів Україна Львів Оніші Хіроя.

Записатися на співбесіду та вступне навчання з 3-го вересня можна за телефоном 067 471 84 64.

Набір працівників буде здійснюватися в Черкаському міському/обласному центрі зайнятості. Новоприйняті співробітники компанії Фуджікура матимуть можливість в подальшому проходити стажування та навчатися на проектах компанії у місті Львові.

Нагадаємо, Fujikura – міжнародна компанія, заснована у 1885 році у Японії і на сьогоднішній день має представництва по всьому світу. Основними напрямками діяльності є виробництво електрообладнання, телекомунікаційних систем та автомобільних компонентів. Загалом у світі в корпорації налічується понад 50 000 працівників.

У Львові компанія представлена виробництвом кабельно-провідникової продукції для автомобільного концерну Volkswagen. Урочисте відкриття першого заводу Фуджікура Аутомотів Україна Львів відбулось 14 квітня 2016 року, а вже незабаром у зв'язку з розширенням виробництва у жовтні того ж року відкрився другий завод.

На львівських заводах вже працевлаштовано більше 3-х тисяч працівників. Основне завдання, яке ставить перед собою компанія – створення виняткової продукції та рішень, які сприятимуть збільшенню довіри клієнтів та розвитку суспільства.

Варіанти
29.08.2018 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter