Канадська компанія «Enervoxa»хоче будувати на Черкащині сонячні електростанції

Канадійці стануть у допомозі Черкащині у розвитку альтернативної енергетики. Компанія «Enervoxa» розглядає можливість інвестування та реалізації в області декількох проектів у цій сфері. Як інформують у Черкаській ОДА, перспективи такої енергетичної співпраці обговорили сьогодні в ОДА на зустрічі заступників очільника області Ярослава Березаня та Костянтина Омаргалієва з представниками компанії.

Ці проекти передбачають будівництво сонячних електростанцій. Також не відкидають можливість будівництва комплексів з переробки твердих побутових відходів, переробки сільськогосподарської продукції.
Канадська компанія «Enervoxa»хоче будувати на Черкащині сонячні електростанції

– Для Черкащини та України загалом розвиток альтернативної енергетики є однією з вимог сьогодення, своєрідним кроком у майбутнє, – каже Ярослав Березань. – Ми готові представити потенціал області для запровадження таких «альтернативних» проектів. Компанія «Enervoxa» вже найближчим часом розпочне вивчати вільні земельні ділянки на території області, де могла би розмістити сонячні електростанції. Крім того, спільно вивчаємо можливості зведення в області сміттєпереробних підприємств. Це ті інвестиції, які допоможуть Черкащині здобути енергетичну незалежність. Адже зараз відчутний енергодефіцит. Особливо у деяких районах Черкащини. Тож створення станцій з відновлювальної енергетики – на часі.

Нагадаємо, інвестувати у альтернативну енергетику області готові й норвежці. Такий намір має компанія «Scatec Solar ASA». Вона планує збудувати у Кам’янській ОТГ сонячну електростанцію потужністю 25 МВт. Загалом на Черкащині активно розвивається відновлювана енергетика. Так, за минулий рік коштом інвесторів введено в експлуатацію 3 фотоелектростанції. Загалом в області працює вже 6 сонячних електростанцій.
10.08.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter