Регіональний фонд підтримки підприємництва Черкащини визначив переможців конкурсу бізнес-проектів

Регіональний фонд підтримки підприємництва Черкащини визначив переможців конкурсу бізнес-проектів Як інформує департамент економіки та розвитку ЧМР, Регіональний фонд підтримки підприємництва в Черкаській області, виконуючи стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на період до 2020 року та в рамках програми реалізації стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018-2020 року, оголошував конкурс з надання фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів.

По закінченню терміну конкурсу 23 липня відбулося засідання Інвестиційного комітету Регіонального фонду підтримки підприємництва по Черкаській області.

Інвестиційний комітет ухвалив рішення про надання зворотної фінансової підтримки п’ятьом суб’єктам підприємництва. Члени інвестиційного комітету розглянули подані документи та проголосували про виділення фінансової підтримки цим підприємцям на загальну суму 384 800 грн.

Підтримані такі напрямки як промислове виробництво (Черкаський р-н, с. Мошни), будівництво (м.Золотоноша), послуги сільському населенню (Черкаський р-н, с. Степанки ), зелений туризм (Черкаський р-н, с. Будище та м.Корсунь-Шевченківський).
24.07.2018 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter