Ревізія відділу освіти Смілянської РДА встановила порушень на понад 1,6 млн. грн. - Держаудитслужба

Ревізія відділу освіти Смілянської РДА встановила порушень на понад 1,6 млн. грн. - Держаудитслужба Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Смілянської районної державної адміністрації виявили втрат на суму понад 1,6 млн грн. Ревізія охопила період з 01.12.2015 по 31.01.2018.

Під час ревізії було встановлено, що покриття видатків спеціального фонду кошторису здійснювалось за рахунок коштів загального фонду (видатки на утримання окремих посад) на загальну суму 935,3 тис. грн.

Також, внаслідок завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт, Відділом освіти зайво сплачено кошти в сумі 214,9 тис. грн.

В результаті застосування норм у завищених обсягах Відділом освіти проведено зайве списання паливо-мастильних матеріалів на суму 111,3 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень: зайва виплата працівникам Відділу освіти заробітної плати, сплата єдиного соціального внеску з порушенням вимог законодавства, перерахування коштів за спожиті комунальні послуги у завищених обсягах.

На адресу установи направлені вимоги щодо усунення порушень, виявлених ревізією та застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.
24.07.2018 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter