"Черкасиобленерго" просить ФДМУ звільнити арбітражного керуючого Литвина, бо він "блокує та дестабілізує роботу Товариства"

"Черкасиобленерго" просить ФДМУ звільнити арбітражного керуючого Литвина, бо він "блокує та дестабілізує роботу Товариства" Як інформують у ПАТ "Черкасиобленерго", голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" відвідав Фонд державного майна України задля врегулювання та стабілізації діяльності Товариства. В рамках зустрічі Олег Самчук наголосив на необхідності термінового проведення спільної наради на виконання доручення Кабінету Міністрів України для вирішення проблемних питань та недопущення кризового стану в ПАТ "Черкасиобленерго". А саме:

1. Перегляд реструктуризації заборгованості ПАТ "Черкасиобленерго" перед ДП "Енергоринок".

2. Реструктуризація заборгованості ПАТ "АЗОТ" перед ПАТ "Черкасиобленерго" (заключення мирових угод).

3. Зміна арбітражного керуючого ПАТ "Черкасиобленерго" Литвина В.В., який блокує та дестабілізує роботу Товариства.

4. Врегулювання процесу проведення розподілу Товариства на виконання вимог Закону України "Про ринок електричної енергії".

В разі невирішення вище зазначених питань діяльність ПАТ "Черкасиобленерго" буде дестабілізована, більше чотирьох тисяч працівників залишаться без заробітної плати. Через відсутність коштів Товариство не зможе утримувати електромережі в належному стані, що призведе до економічної та екологічної катастрофи в Черкаській області, а, як наслідок, в Україні в цілому.

Наступну зустріч планують провести у п`ятницю 20 липня у Фонді державного майна України та узгодити шляхи вирішення існуючих проблем ПАТ "Черкасиобленерго", остаточно врегулювати питання створення ТОВ "Черкасиенергозбут", затвердити дату проведення наради за участі представників Фонду державного майна України, ДП "Енергоринок", ПАТ "Черкасиобленерго", ПАТ "АЗОТ", НКРЕКП, Черкаської обласної державної адміністрації, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Народного депутата Олега Петренка та подання узгоджених пропозицій Прем`єр-Міністру України Володимиру Гройсману.
19.07.2018 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter