У Черкасах розпочався прийом проектів для участі в громадському бюджеті

У Черкасах розпочався прийом проектів для участі в громадському бюджеті Як інформують у міськраді Черкас, з 2 до 31 липня в Черкасах триватиме прийом проектів від жителів міста для участі в громадському бюджеті.

Ця програма є можливістю громадян втілити свої ідеї та своє бачення розвитку міста за рахунок коштів міської казни. Цьогоріч на реалізацію ініціатив виділили 10 млн грн.

1 млн грн спрямують на малі проекти (вартістю від 30 тис. грн до 299 999 грн) і ще 9 млн грн на великі проекти (від 300 тис.грн. до 2 млн грн).

Подати проект можна, завантаживши бланк-заявку на офіційному сайті Черкаської міської ради http://chmr.gov.ua/ua/text.php?s=34&s1=446 та надіславши його на електронну адресу [email protected] або прийти особисто та подати проект на першому поверсі в приміщенні міської ради (вул. Б. Вишневецького, 36).

До слова, автор першого поданого в цьому році проекту («забезпечення пожежної безпеки центральної частини міста Черкаси шляхом встановлення наземних пожежних гідрантів на бульварі Шевченка») отримав від координаційної ради подарунок.

Додамо, що кожної середи (4, 11 та 18 липня) з 18-00 до 19-00 в 206 кабінеті ЧМР проходитимуть додаткові консультації з приводу підготовки та подання проектів у 2018 році.

Крім того, нагадаємо, до 13 липня прийматимуть заяви від усіх охочих приєднатися до команди Координаційної ради з питань громадського бюджету. Для цього на адресу Черкаської міської ради (кімната 102, вул. Б. Вишневецького, 36) необхідно подати:

– заяву про бажання взяти участь у зборах з обрання членів Координаційної ради від громадськості з інформацією про прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, його контактні дані, електронну пошту, досвід діяльності та можливий напрямок роботи у Координаційній раді.

До складу Координаційної ради увійдуть чотири представники від громадськості, що наберуть найбільшу кількість голосів.
03.07.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter