Суд повернув у держвласність приміщення АЗС у Шполі

Суд повернув у держвласність приміщення АЗС у Шполі Як інформують у прокуратурі Черкаської області, завдяки позиції Смілянської місцевої прокуратури виконано рішення суду про повернення до державної власності приміщення автозаправочної станції вартістю майже 2 мільйони гривень, яке незаконно передано у власність приватному підприємству на підставі договору купівлі-продажу, укладеного у 2004 році з ЗАТ «Метровагонмаш».

Наразі за втручання прокуратури вказане приміщення повернуто у власність держави шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру та реєстрації права власності.

Нагадаємо, що Смілянською місцевою прокуратурою ініційовано повернення до державної власності приміщення автозаправочної станції в м. Шпола, яке вибуло з володіння держави всупереч закону та поза її волею.

Ухвалою господарського районного суду Черкаської області від 05.09.2017 позов прокурора Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури про витребування у приватного підприємства вказаного вище державного нерухомого майна задоволено. За наслідками перегляду вказаної справи в судах апеляційної та касаційної інстанцій, враховуючи доводи прокуратури, судове рішення про задоволення позову прокурора залишено в силі, відповідні рішення набрали законної сили.
19.06.2018 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter