У Черкаській ОДА оголосили другий набір до Школи малого і середнього підприємництва

Черкаська обласна державна адміністрація спільно із Черкаською агенцією регіонального розвитку та Фондом Василя Хмельницького K.Fund оголошує другий набір до Школи малого і середнього підприємництва. Навчання розпочнеться 5 липня 2018 року. Прийом заявок триватиме з 8 до 18 червня.
У Черкаській ОДА оголосили другий набір до Школи малого і середнього підприємництва

Основною метою Школи МСП є сприяння розвитку підприємництва за рахунок надання якісних своєчасних знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду. Фонд Василя Хмельницького K.Fund вже два роки проводить Школу малого і середнього підприємництва.

Під час проходження навчання у слухачів буде змога отримати нові знання і відповіді на хвилюючі запитання та якісну консультацію фахівців.

Програма навчання в Школі МСП передбачає 9-денний інтенсивний курс з основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності. Зокрема:

– Лідерство та мотивація для здійснення підприємницької діяльності

– Основи підприємництва

– Маркетинговий супровід діяльності підприємства

– Фінансовий менеджмент малого і середнього бізнесу

– Операційний менеджмент – організація виробництва та управління процесами у виробничій і сервісній сфері, сучасні тенденції управління якістю

– Інтернет для малого і середнього бізнесу

– Активні продажі в МСП, клієнтоорієнтованість

– Управління проектами, шляхи залучення інвесторів, формування бізнес-планів діяльності підприємства.

Після інтенсивного курсу протягом 3 тижнів слухачі працюватимуть над бізнес-планами, під час роботи отримуючи консультативну підтримку викладачів Школи. Після захисту Проекту відбудеться урочисте вручення сертифікатів про проходження та завершення навчання.

Навчання будуть проводити запрошені викладачі, бізнесмени, представники українських бізнес-шкіл з багаторічним досвідом, люди, що мають значний досвід в організації, реструктуризації, консультативному супроводі малих та середніх підприємств, підготовці фахівців в різних сферах бізнесу. Більше інформації про викладачів: https://goo.gl/aixdwW

Черкаська агенція регіонального розвитку в рамках Програми реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2018-2020 роки, сплачує основну частину вартості навчання. Для тих аплікантів, що будуть відібрані до навчання вартість складе 1500 грн. У рамках навчання слухачі будуть забезпечені роздатковим матеріалом, кава-паузами та обідами.
12.06.2018 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter