В ОДА під час круглого столу з підприємцями обговорювали Стратегію розвитку промисловості Черкащини до 2025 року

Пропозиції до Стратегії розвитку промислового комплексу України на період до 2025 року напрацьовують на Черкащині. Як інформують у Черкаській ОДА, круглий стіл із підприємцями відбувся в ОДА під головуванням очільника області.

Як зауважив Юрій Ткаченко, Черкащина за обсягом реалізованої промислової продукції входить до першої десятки областей. «Промислова» Стратегія має сприяти подальшому сталому, інноваційному та інтенсивному зростанню економіки, підвищенню економічної стійкості, соціальних стандартів і безпеки країни.

В ОДА під час круглого столу з підприємцями обговорювали Стратегію розвитку промисловості Черкащини до 2025 року


– Я опрацював проект Стратегії, – сказав голова Черкаської ОДА. – Цілком підтримую такі напрями, як залучення зовнішніх і внутрішніх інвестицій, розвиток інфраструктури підтримки бізнесу, забезпечення підготовки професійних кадрів, відповідно до потреб промисловості. Водночас у цьому документі акцентується увага саме на залученні іноземного інвестора. На мою думку, добре було би також сфокусуватися на стимулюванні внутрішніх інвестицій, що спрямовані на модернізацію та розширення власних виробництв. Окрім того, доречно було би напрацювати дієвий механізм підтримки індустріальних парків.

Присутні підприємці з пропозиціями обласного керманича погодились. Зі свого боку наголосили на необхідності врегулювання відносин із монополістами, а також дозвільними та контролюючими органами. Усі пропозиції, озвучені під час круглого столу, опрацює департамент регіонального розвитку ОДА. Далі їх спрямують до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
08.06.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter