Черкаська ОДА уклала угоду про співпрацю з Німецько-Українським фондом

Черкаська ОДА уклала угоду про співпрацю з Німецько-Українським фондомУгоду про співпрацю у сфері підтримки малих і середніх підприємств уклала Черкаська ОДА з Німецько-Українським фондом. Як наголосив Юрій Ткаченко, це ще один крок задля розвитку підприємництва на Черкащині.

Завдяки цій угоді, пояснюють підписанти, фінансовий ресурс стане доступнішим для місцевих підприємців. Вони зможуть отримувати здешевлені кредити в банках-партнерах із частковою компенсацією відсоткових ставок із бюджету.

– Ми створюємо умови для розвитку малого та середнього бізнесу на Черкащині, а відтак розвитку економіки регіону, – наголосив голова ОДА Юрій Ткаченко. – Нещодавно завершилася перша Школа МСП, яку ми провели спільно з K.Fund Василя Хмельницького й Агенцією регіонального розвитку. Водночас ми розуміємо, що підприємцям для втілення їхніх бізнес-планів потрібен доступний фінансовий ресурс. І саме задля цього ми розпочинаємо співпрацю з Німецько-Українським фондом, що вже має успішні практики в цьому питанні. Далі ми сформуємо перелік пріоритетних галузей підприємництва для фінансово-кредитної підтримки, розробимо відповідний порядок надання з чіткими умовами та критеріями. І потому подамо на розгляд обласної ради.

Як зауважив в.о. керівника Німецько-Українського фонду Валерій Майборода, ця фінансова установа розпочала свою роботу в 1996 році. Засновниками фонду є Національний банк України, Уряд України в особі Міністерства фінансів України та Німецький банк розвитку KfW на паритетних засадах.
05.06.2018 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter