У міськраді визначають, хто ремонтуватиме бульвар Шевченка від Університетської до Можайського

У міськраді визначають, хто ремонтуватиме бульвар Шевченка від Університетської до Можайського Як інформують у міськраді Черкас, нині завершився прийом тендерних пропозицій для капітального ремонту ділянки бульвару Шевченка від вулиці Університетської до Можайського. Про це повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

За його словами, в аукціоні взяли участь чотири фірми: ПП «Черкаси-Інтерстрой», ДП «Черкаська механізована колона» ПрАТ «Київсільелектро», ТОВ «ГЛАВШЛЯХБУД» та ПП «ДОРСТРОЙ».

– Упродовж п’яти днів тендерний комітет розглядатиме отримані заявки й уже після цього оголосить результати, – зауважив він. – Хочемо розпочати ремонтні роботи дорожнього покриття на ділянці бульвару від Університетської до Можайського якомога швидше.

Крім того, наразі проходить комплексну експертизу проект реконструкції бульвару Шевченка від вул. Різдвяної до площі 700-річчя. Після отримання висновку департамент, за словами Артура Савіна, оголошуватиме відкриті торги для визначення підрядника. Розпочати ремонт на цьому відрізку хочуть також у третьому кварталі цього року.
30.05.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter