"Мутки" в Смілі тривають: У міськраді розбираються, де взялося ще 56 млн. грн. боргів перед "Черкасигазом"

Як інформує Сміла.ua, на виконкомі міської ради намагалися з’ясувати, звідки у КП «Смілакомунтеплоенерго» з’явились ще 56 мільйонів боргу за газ. Де вони взялись?

Новий начальник управління ЖКГ (екс-директор ТОВ «Сміла Енергоінвест») Андрій Ляхов розповів, що це заборгованість перед ПАТ «Черкасигаз». Але насправді там сума трохи інша, близько 30 млн грн.

То де ж взялись 56 млн боргу?

Міський голова Олексій Цибко сказав, що треба провести розслідування і детально з’ясувати, як ці борги накопичились?

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прус повідомив:

Коли ми заключили договір із приватним постачальником газу, основною їх умовою було те, що ми зробимо 100% передоплати за природній газ. Але ви ж всі знаєте, в якій ситуації стартувало наше КП. У нас ні копійки грошей не було. Ми звернулися до міської ради з проханням виділити нам 17 млн грн для закупівлі газу на місяць. Грошей у бюджеті теж не було. І нам виділили лише 800 тис. грн, які ми відразу перерахували постачальнику. Але вони відмовилися постачати нам номінації газу за лютий місяць через наше невиконання умов договору. Тому пішов розбаланс газу. Тобто причина боргів – відсутність коштів у нашого КП. Оці 56 млн грн боргу – це нарахування за спожитий природній газ з коефіцієнтом, який виставляє Трансгаз.

Проте члени міськвиконкому заявили, що вони ще будуть вивчати питання про борги після опалювального сезону і заслухають доповіді начальника апрвління ЖКГ та керівника КП.
03.05.2018 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter