Тальнівське підприємство оштрафоване на майже 1 млн 700 тис. грн. за неналежне оформлення трудових відносин з працівниками

Тальнівське підприємство оштрафоване на майже 1 млн 700 тис. грн. за неналежне оформлення трудових відносин з працівниками Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області за інформацією, наданою Головним управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області, провели перевірку підприємства харчової галузі у Тальнівському районі з метою виявлення порушень законодавства про працю та використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

Головні державні інспектори встановили факти підміни трудових відносин цивільно-правовими: 15 працівників допущено до роботи без укладення трудового договору та без повідомлення територіального органу Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

На підприємство накладено штрафні санкції, передбачені абз. 2 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (111 тис. 690 гривень) за кожного неоформленого працівника, тобто, роботодавцю доведеться сплатити майже 1 млн 700 тис. грн.
02.05.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter