ДП «Укрдіпродор» розробив проект середнього ремонту дороги, яка проходить через Мошни

ДП «Укрдіпродор» розробив проект середнього ремонту дороги, яка проходить через Мошни На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, розроблено проект з поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800 у селі Мошни Черкаського району.

Проект було розроблено Черкаським відділом комплексного проектування ДП «Укрдіпродор». Наразі оголошено тендер на закупівлю послуг з поточного середнього ремонту, який оприлюднено в електронній системі державних закупівель «Prozorro», номер процедури закупівлі – UA-2018-04-27-000444-b.

У рамках поточного середнього ремонту автодороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+800 проектом ремонту передбачено: укріплення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування тротуарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків та влаштування металевого бар’єрного огородження.

Наразі на ділянці км 45+800-км 52+800 автодороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук у селі Мошни Черкаського району, у межах обсягів фінансування з експлуатаційного утримання, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, філією «Черкаська ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор» було проведено комплекс робіт з ліквідації ямковості. Це тимчасові заходи для забезпечення безпеки руху до початку проведення робіт з поточного середнього ремонту цієї ділянки автодороги.

Нагадаємо, що нещодавно жителі села перекривали трасу, протестуючи проти незадовільного стану автодороги державного значення, що проходить через Мошни.
02.05.2018 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter